Electrical Bulgaria  
Ритал
Ритал

Италианска компания търси производители на конектори

16.01.2017   |   Начало»Бизнес
Редактор
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова Редактор
Пепа Петрунова

Италианска стартъп компания, специализирана в областта на устойчивото проектиране и енергийната ефективност, е разработила иновативни строителни компоненти за покриви и фасади. Те са изградени от фотоволтаични модули, интегрирани в стъклени блокове с висока изолационна способност.

С цел намиране на решение за свързване на системата, фирмата търси партньорство с производители на електрически конектори с опит в изработването на мини електрически компоненти. Допълнителен опит в свързването на фотоволтаични инсталации и интергрирането на микро инвертори е предимство.

Допълнителна информация може да намерите в сайта на Enterprise Europe Network (EEN).

     
Източник: EEN; снимка: Flickr

Ключови думи: EEN   конектори  

ВиВ Изоматик

Подобни статии

Ехнатон
Robotics-Bulgaria.com
ОБО

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРАТА на специализирания портал Electrical-Bulgaria.com.  БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Вайд Бул
Последно от Бизнес
IndustryInfo

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  ФИРМЕНА ПУБЛИКАЦИЯБизнесВидео на седмицатаПродуктови офертиСъбитиятаТехнологииПроектиПредстоящоРеализацииОбяви за работаОбществени поръчки/Търгове
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...