

ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
03.11.2025 | Европа сериозно изостава в изпълнението на целите си за изграждане на зарядна инфраструктура
03.11.2025 | Phoenix Contact обяви нови модели индустриални конектори Heavycon за центрове за данни
27.10.2025 | ЕК ревизира изискванията за екодизайн на зарядните устройства
27.10.2025 | Готово е кабелното трасе за новите зарядни станции за градския транспорт в Габрово





Партньори на Вайд-Бул представят актуалните си продукти, технологии и решения в тазгодишните издания на водещите търговски изложения Light + Building (от 18 до 23 март във Франкфурт) и Hannover Messe (от 23 до 27 април в Хановер), съобщиха за Electrical-Bulgaria.com от офиса на българската фирма.
Акценти в представянето на Weidmueller на Light + Building 2018 ще бъдат захранванията PROtop, серията I/O системи u-remote с клас на защита IP67 за автоматизация на машини, u-remote модулите за морски и офшорни приложения, мултисензорните панели за мониторинг и управление на машини u-view, трифазният модул за измерване на мощност u-remote и др. Посетителите на изложението ще имат възможността да се запознаят с функциите и приложенията им на фирмения щанд C70 в зала 11.0 на изложбения център във Франкфурт.
По време на Light + Building 2018 Interflex ще презентира най-новите си решения на щанд C08 в зала 8. Сред водещите продукти във фирмената експозиция ще бъдат кабелните скари от серията Multivia, телените скари Viafil, скарите от стоманени листове Viatec и кабелните стълби за тежък режим на работа Viatrak. Компанията ще демонстрира и полиамидната система за кабелна защита Nylofix, гъвкавите кабелни канали за предпазване на кабели и кабелни глави Interflex, решението за прокарване на кабели Sondaflex, както и кабелните връзки Bridex.
Производителят на измервателни решения Janitza пък ще се представи на Light + Building 2018 на щанд D50 в зала 9. Гостите на компанията ще могат да се убедят в предимствата на: устройствата за измерване, мониторинг и управление на енергията UMG 96-PA; серията анализатори за мощност UMG PRO; новото решение GridVis Collector за събиране на данни от до 150 външни инструментa за измерване на енергия и др.
В рамките на Hannover Messe 2018 Janitza ще демонстрира портативните измервателни устройства MRG 512 PQ Flex и MRG 96RM-E RCM Flex, мултифункционалния инструмент за измерване на мощност с PROFINET интерфейс UMG 96RM-PN, 3-в-1 решение за енергиен мениджмънт на центрове за данни, новостите при мобилните приложения от компанията и др. Посетителите на изложбения форум ще могат да разгледат новостите от Janitza на щанд D49 в зала 12.
Ключови думи: Вайд-Бул Weidmueller Interflex Janitza Light+Building Hannover Messe
Област: Електроапаратура
Weidmuller представя на уебинар център за обработка на кабели
Вайд-Бул обяви промоция на професионални инструменти от Weidmueller
Weidmueller регистрира продажби на стойност 823 млн. евро за 2018 г.
Weidmueller и IDEC стартират стратегическо сътрудничество
Клеми на Weidmueller с приложение в ЦЕРН
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРАТА на специализирания портал Electrical-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
05.09.2025 | ВиВ Изоматик представя най-новите продукти на Phoenix Contact на събитие в София
23.06.2025 | ELMA 2025 събра учени, инженери и производители от 19 до 21 юни в София
14.04.2025 | "Електроиндустрия 2025" очерта проблемите и възможностите в кръговата икономика, дигитализацията и киберсигурността
04.04.2025 | Кръговата икономика, зеленият преход, киберсигурността и ИИ са сред акцентите на "Електроиндустрия 2025"
01.04.2025 | Носителят на наградата Hermes Startup за 2025 г. впечатли журито с решение за интелигентен енергиен мониторинг
05.09.2025 | ВиВ Изоматик представя най-новите продукти на Phoenix Contact на събитие в София
23.06.2025 | ELMA 2025 събра учени, инженери и производители от 19 до 21 юни в София
14.04.2025 | "Електроиндустрия 2025" очерта проблемите и възможностите в кръговата икономика, дигитализацията и киберсигурността
04.04.2025 | Кръговата икономика, зеленият преход, киберсигурността и ИИ са сред акцентите на "Електроиндустрия 2025"
01.04.2025 | Носителят на наградата Hermes Startup за 2025 г. впечатли журито с решение за интелигентен енергиен мониторинг
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.