Electrical Bulgaria
Ритал
Ритал

В цех Електрически машини на Централна eнергоремонтна база (ЦЕРБ) се обявява свободна позиция за длъжността Технолог

17.09.2012   |   Обяви за работа

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

1. Оформя технологичната документация, съгласува я в участъците и контролира спазването й;
2. Изготвя техническа документация (чертежи), съгласува ги с клиента и ги предоставя в участъците за изпълнение;
3. Спазва изискванията на стандартите, нормите, правилниците и инструкциите при разработване на технологичната документация;
4. Разработва норми за разход на труд и материали;
5. Организира правилното протичане на технологичните процеси в цеха;
6. Контролира спазването на технологичната дисциплина и инструкциите за безопастност на труда;
7. Следи технологичните новости и работи за внедряването им на практика;
8. Организира и следи правилното протичане на технологичните процеси в цеха;

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
1. Завършено висше техническо образование - специалност "Елекрически машини и апарати" се счита предимство;
2. Професионален опит на подобна длъжност – мин. 3 години;
3. Способност за самостоятелно организиране на трудовата дейност;
4. Компютърна грамотност, AUTOCAD;
5. Възможност за командировки;
6. Владеене на англ. език писмено и говоримо се счита за предимство.

За повече информация вижте тук.

Източник: ЦЕРБ

Област: Обяви за работа

ВиВ Изоматик

Подобни статии

Ехнатон
Robotics-Bulgaria.com
ОБО

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРАТА на специализирания портал Electrical-Bulgaria.com.  БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!

Вайд Бул

Последно от Обяви за работа

IndustryInfo

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ