ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
16.01.2025 | Първо по рода си зарядно съоръжение за електромобили с оловни батерии заработи в САЩ
15.01.2025 | Община Габрово изгражда зарядна инфраструктура за новите електробуси на обществения транспорт
14.01.2025 | Стартира набирането на кандидатури за годишните награди на БАСЕЛ за 2024 г.
13.01.2025 | "Електроиндустрия 2025" събира представители на бранша от цялата страна през април в София
Всички захранващи устройства от серията Uno Power на Phoenix Contact вече са тествани и потвърдени за съответствие със стандарта SEMI F47, съобщиха от ВиВ Изоматик – официален представител на германския производител на електрооборудване в България.
Благодарение на високата си плътност на мощността захранващите устройства с основна функционалност Uno Power са изключително подходящи за използване в компактни контролни шкафове, отбелязват от фирмата.
Продуктовата гама Uno Power включва ефективна технология в малки корпуси – с ниски загуби на празен ход и високи нива на ефективност. Гамата от 24 устройства с изходно напрежение от 5 до 48 V DC включва осем дизайна и покрива натоварвания от 25 до 960 W.
Стандартът SEMI F47 определя минималните изисквания за устойчивост на пад на напрежението за полупроводникови, измервателни и автоматизирани тестови устройства. Като компоненти на тези устройства, захранванията трябва да отговарят на тези минимални изисквания по отношение на устойчивост. Ако захранващият блок е сертифициран в съответствие със SEMI F47, той работи надеждно и в случай на краткотрайни падове на напрежението. Стандартът помага да се избягват скъпи престои във фабрики и на устройства. Той се прилага от почти всички производители на полупроводникови прибори и става все по-важен в световен мащаб. Устройствата Uno Power от първо и второ поколение вече отговарят на този нов стандарт и следователно са подходящи за полупроводниковата индустрия.
С голямото разнообразие от продукти и широк температурен диапазон от -25°C до +70°C (стартиране на устройството при -40°C), захранванията позволяват гъвкава употреба. В допълнение, устройствата се характеризират с особено висока устойчивост на вибрации и високо ниво на устойчивост на електромагнитни смущения.
Устройствата с мощност от 25 W до максимум 90 W също така са сертифицирани в съответствие с UL 1310/508 Listed Class 2, благодарение на което са особено подходящи за използване на американския пазар.
Ключови думи: ВиВ Изоматик ViV Isomatic Phoenix Contact SEMI Uno Power захранващи устройства
Област: Електроапаратура
Lapp разширява и оптимизира портфолиото си от конектори
Lapp обяви пускането на пазара на първите си отдалечени I/O устройства
Как кабелите за сервомотори и двигатели на Lapp осигуряват надеждното и ефективно функциониране на машините
Lapp добави пач кабели към портфолиото си от решения за соларни системи
Открийте силата на слънцето с Lapp!
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРАТА на специализирания портал Electrical-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
13.01.2025 | Полезният живот на батериите за електромобили реално е доста по-дълъг от обявения от производителите
03.01.2025 | Как ще се развива световният пазар на оборудване за производство на батерии в следващите пет години
16.12.2024 | Темпът на увеличение на броя на публичните зарядни точки за електромобили бележи спад в световен мащаб
09.12.2024 | БАСЕЛ предлага четири мерки за решаване на проблема с недостига на кадри в електроиндустрията
02.12.2024 | Вайд-Бул добавя в каталога си продуктите за сградна автоматизация на Eltako
13.01.2025 | Полезният живот на батериите за електромобили реално е доста по-дълъг от обявения от производителите
03.01.2025 | Как ще се развива световният пазар на оборудване за производство на батерии в следващите пет години
16.12.2024 | Темпът на увеличение на броя на публичните зарядни точки за електромобили бележи спад в световен мащаб
09.12.2024 | БАСЕЛ предлага четири мерки за решаване на проблема с недостига на кадри в електроиндустрията
02.12.2024 | Вайд-Бул добавя в каталога си продуктите за сградна автоматизация на Eltako
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.