Electrical Bulgaria  

Weidmueller и IDEC стартират стратегическо сътрудничество

25.03.2019   |   Начало»Бизнес
Редактор
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова
Пепа Петрунова Редактор
Пепа Петрунова

Weidmueller и IDEC обявиха, че от началото на април тази година ще дадат начало на стратегическо партньорство, което ще бъде насочено към внедряване на push-in технологията за свързване на японския пазар.

"Щастливи сме, че в IDEC намерихме силен партньор с развита дистрибуторска мрежа, утвърдено име и изключително ниво на обслужване", обяснява Хосе Карлос Алварез Тобар, директор продажби във Weidmueller.

IDEC разполага с богато портфолио и ноу-хау в производството и дистрибуцията на устройства и системи за управление, както и компоненти и оборудване за заводски системи за автоматизация. Компанията реализира около 46% от продажбите си на японския пазар. С цел да запазят позициите си на силно конкуретния технологичен пазар и да разработят още иновации двете компании ще обединят опита си в областта на свързаността.

"Традиционната технология на свързване все по-често се замества от иновативни алтернативи като push-in системата. Благодарение на портфолиото ни от редови електрически клеми Klippon Connect и серия А с усъвършенствана push-in връзка разполагаме с една от най-иновативните в света технологии за връзка в изграждането на табла и индустриалната свързаност", допълва Алварез Тобар.

     
Източник: Вайд-Бул

Ключови думи: Вайд-Бул   Weid-Bul   Weidmueller   IDEC   push-in връзка  

ВиВ Изоматик
Подобни статии
Ехнатон
ОБО

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРАТА на специализирания портал Electrical-Bulgaria.com.  БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Вайд Бул
е-книги Електромобилност 2024
Последно от Бизнес

Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  ФИРМЕНА ПУБЛИКАЦИЯБизнесВидео на седмицатаПродуктови офертиСъбитиятаТехнологииПроектиПредстоящоРеализацииОбяви за работаКариериОбществени поръчки/Търгове
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...