ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
25.04.2025 | Schneider Electric пуска устойчивото мобилно захранване Schneider OffGrid на европейския пазар
14.04.2025 | Монтират първата зарядна станция за електрически влакове в Балтийския регион
14.04.2025 | "Електроиндустрия 2025" очерта проблемите и възможностите в кръговата икономика, дигитализацията и киберсигурността
07.04.2025 | Световният пазар на AC зарядни станции расте с близо 30% на година
OBO Bettermann традиционно ще участва и в тазгодишното издание на водещото изложение за осветителни и сградни технологии Light & Building във Франкфурт, съобщиха за Electrical-Bulgaria.com от компанията.
В периода от 8 до 13 март на щанда на OBO с площ от около 660 кв. м ще бъдат изложени най-новите разработки на фирмата в областта на системите за полагане на кабели, мълниезащита и заземление, разклонителни кутии, клеми за бърза връзка, инсталационни тръби, подови и подподови системи и всичко, необходимо за изграждане на модерна и сигурна електроинсталация.
"Тази година можете да се възползвате от обиколките на панаирния щанд, които организираме – на немски или на английски език. Продуктовите ни инженери са на разположение да ви представят новите продукти, да отговорят на въпросите ви, както и да ви предоставят по-задълбочена техническа информация", информираха от OBO Bettermann.
От компанията допълниха, че ще осигурят входни карти за всички клиенти, желаещи да посетят изложението при заявка в срок до 31 януари. Повече информация може да получите на имейл office@obo.bg.
Ключови думи: OBO Bettermann ОБО Беттерманн Light & Building
ОБО Беттерманн проведе обучителен семинар в София
ОБО Беттерманн обяви промоция на защити от пренапрежения
ОБО Беттерманн с нов съединител за кабелни скари
ОБО Беттерманн предлага на пазара нова патентована шина за обекти с повишена взривоопасност
ОБО Беттерманн откри представителство в гр. Пловдив
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРАТА на специализирания портал Electrical-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
04.04.2025 | Кръговата икономика, зеленият преход, киберсигурността и ИИ са сред акцентите на "Електроиндустрия 2025"
01.04.2025 | Носителят на наградата Hermes Startup за 2025 г. впечатли журито с решение за интелигентен енергиен мониторинг
31.03.2025 | Ехнатон представя най-новите продукти на SCAME в рамките дни на отворените врати
31.03.2025 | Прототипи на соларни автомобили ще бъдат показани в ПГТЕ "Хенри Форд" в София
14.03.2025 | Започна регистрацията за участие в "Електроиндустрия 2025"
04.04.2025 | Кръговата икономика, зеленият преход, киберсигурността и ИИ са сред акцентите на "Електроиндустрия 2025"
01.04.2025 | Носителят на наградата Hermes Startup за 2025 г. впечатли журито с решение за интелигентен енергиен мониторинг
31.03.2025 | Ехнатон представя най-новите продукти на SCAME в рамките дни на отворените врати
31.03.2025 | Прототипи на соларни автомобили ще бъдат показани в ПГТЕ "Хенри Форд" в София
14.03.2025 | Започна регистрацията за участие в "Електроиндустрия 2025"
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.