ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
05.02.2025 | Българската електроиндустрия отчита добри резултати, но и сериозни проблеми през 2024 г.
03.02.2025 | Британски стартъп изгражда първо по рода си комбинирано съоръжение за зареждане на беземисионни камиони и ванове
30.01.2025 | Монделийз Интернешънъл модернизира електрооборудването във фабриката в Казичене с решение на Schneider Electric
27.01.2025 | Над 300 изложители показват новостите в електроинженерството на Amper 2025
24.01.2025 | Кои са ключовите тенденции на пазара на системи за бързо зареждане на електромобили
Lapp разшири своето портфолио от активни мрежови компоненти за индустриални Ethernet системи с нови превключватели под марката Etherline Access, съобщават от ВиВ Изоматик, представител на компанията в България. По този начин производителят вече предлага всички необходими компоненти за гарантиране на сигурната и надеждна комуникация в индустриалните мрежи – линии за данни, щепселни съединители и аксесоари, превключватели.
"Новите превключватели Etherline Access M05T/M08T се предлагат с обичайното високо качество, типично за немския производител Lapp Kabel. Отличават се с устойчив метален корпус за монтаж на DIN шина и степен на защита IP 30. Поддържаните протоколи включват Telnet, EtherNet/IP, Modbus/TCP, IPv6, и др.", обясняват от ВиВ Изоматик.
Други предимства на Etherline Access M05T/M08T са лесната настройка на резервни мрежови топологии, липсата на необходимост от поддръжка и широкият работен температурен диапазон от 0 до 60°C, подчертават от компанията.
Ключови думи: ВиВ Изоматик Lapp Kabel Etherline Access превключватели
LAPP представи първите кабелни входове от безоловен месинг
LAPP се присъедини към SPE Industrial Partner Network
Phoenix Contact представи новата фамилия продукти CLIXTRAB
ВиВ Изоматик представи нова серия безоловни щуцери от LAPP
Circutor представя нова система за управление на енергия EMSi
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин НОВИНИТЕ ОТ ЕЛЕКТРОАПАРАТУРАТА на специализирания портал Electrical-Bulgaria.com. БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
16.09.2024 | Могат ли натриево-йонните батерии ефективно да се конкурират с литиево-йонните
02.09.2024 | Инженери от MIT изобретиха батерии с размер на прашинки пясък за захранване на миниатюрни роботи
05.06.2024 | Нови технологични решения за зареждане на електромобили тестват в Барселона
25.03.2024 | Британско дизайнерско студио превръща уличните лампи в зарядни станции за електромобили
04.01.2024 | Автономен робот улеснява проучването на нови материали за батерии
16.09.2024 | Могат ли натриево-йонните батерии ефективно да се конкурират с литиево-йонните
02.09.2024 | Инженери от MIT изобретиха батерии с размер на прашинки пясък за захранване на миниатюрни роботи
05.06.2024 | Нови технологични решения за зареждане на електромобили тестват в Барселона
25.03.2024 | Британско дизайнерско студио превръща уличните лампи в зарядни станции за електромобили
04.01.2024 | Автономен робот улеснява проучването на нови материали за батерии
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.